Актуально аналітичний портал
Субота, 25.05.2019, 13:46
Вітаю Вас Гость
 
Головна Актуальні правила порталуРеєстраціяВхід
Меню сайту


Украинская Баннерная Сеть
Наше опитування
Чи хочете ви щоб на порталі "Актуально" відбувся чат з політтехнологом Тарасом Березовцем?
Всього відповідей: 32
Головна » FAQ » Рейтингова система порталу "Актуально" [ Додати питання ]


 
Я зареєструвався на порталі, у моєму профілі написано, що я належу до групи "гості 2", що далі?
 
Після того, як ви зареєструвалися, вам протягом дня надішлють приватне повідомлення, або листа на електронну пошту де вкажуть, що Вам присвоїли статус інтерна порталу "Актуально". Тепер можна починати свою діяльність на нашому майданчику.    
 
Інтерн - це початковий рівень Вашої участі у роботі порталу, до інтернів належать початківці-аналітики, студенти, люди, які щойно починають свій шлях в царині аналітики.
 
В якості інтернів ви можете самостійно публікувати свої матеріали в рубриці "Статті, погляди, думки вголос", мати доступ до форуму та більшості рубрик порталу.
 
Після опублікування ваш матеріал буде проходити передмодерації редакторами, та адміністраторами порталу, і лише тоді з'явиться на сайті. При цьому редактори сайту даватимуть поради щодо покращення якості матеріалів, а ваші колеги коментуватимуть ваші тексти, і обговорюватимуть проблеми викладені в них.
 
Таким чином, Ви матимете змогу рости професійно, як аналітик, щоразу покращуючи якість своїх матеріалів, та вміння вести аргументоану фахову дискусію з колегами. Не забувайте - фундамент аналітики, це вміння чітко, доступно і зрозуміло висловлювати свої думки в тексті.
 
Робота аналітика майже завжди вимагає письма. Чим краще Ви вмітимете писати, тим кращим і затребуваним аналітиком будете на ринку. Також інтерни, матимуть змогу спілкуватися із визнаними фахівцями у своїх галузях у блогах і під час чат-конференцій "Актуально", отримувати від цього корисний досвід.
 
 
Ви казали, що інтерни порталу матимуть доступ майже до всіх рубрик, а до яких інтерни не матимуть доступу?
 
Інтерни не зможуть публікувати свої матеріали у таких рубриках, як "Фахова аналітика", "Прогнози та коментарі експертів "Актуально", "Інтерв'ю". Інтерни також не зможуть приймати участь у експертних опитуваннях,  дослідженнях та спеціальних проектах порталу Актуально.
 
Як мені стати аналітиком порталу Актуально?
 
Аналітиком, може стати кожен інтерн, якщо Він прийматиме активну участь у роботі порталу. Шлях до статусу аналітика - це регулярне написання матеріалів в рубрику "Статті. Погляди. Думки вголос", а також активна участьу дискусіях. Раз у три місяці за оцінками публікацій, а також за результатами активності на порталі - Експертна рада "Актуально" визначатиме 5-ох найкращих інтернів, які отримають статус аналітика порталу "Актуально". 
 
Аналітики матимуть більші права при роботі порталу, зокрема публікувати новини, публікувати й самостійно редагувати свої матеріали в рубриці "Фахова аналітика". Аналітики також залучатимуться до опитувань та проектів порталу. За погодженням із редакцією вони матимуть змогу розпочати на порталі власний спеціальний авторський проект, і бути його постійним ведучим.         
 
Якщо Ви вже є фахівцем, маєте десятки аналітичних публікацій, або професійно займаєтеся діяльністю у Вашій сфері. То при реєстрації, у полі "Ваш підпис" вкажіть "Аналітик". А також надішліть за адресою Editor.Aktualno.gmail.com своє коротке резюме з посиланням на Ваші публікації, та з поміткою "Аналітик" - на підтвердження свого професійного рівня. Після опрацювання вашого резюме, Вам буде надано статус аналітика. Адміністрація порталу гарантує, що Ваше резюме без вашої згоди не буде передаватися стороннім особам.      
 
При бажані про, що можна повідомити додатково Ваше резюме й контатні дані буде розміщено у рубриці "Резюме для потенційних роботодавців".
 
    
          

Форма входу
Пошук
Друзі сайту

Украинская Баннерная Сеть
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2019
Сайт управляється системою uCoz